Paslaugų
vertinimas
Atgal

Pusiau požeminiai atliekų surinkimo konteineriai

2020 06 19

Nuo birželio 15 dienos pradedami aptarnauti nauji pusiau požeminiai atliekų surinkimo konteineriai, įrengti prie Kužių, Ginkūnų ir Kuršėnų miesto daugiabučių namų. Iš viso įrengtos 22 tokio tipo aikštelės su 106 konteineriais, skirtais stiklo, plastiko, popieriaus, mišrioms atliekoms. Aštuoniolikoje tokio tipo aikštelių, įrengti ir biologiškai skaidžių (žaliųjų) atliekų konteineriai.

Naująsias aikšteles, kaip ir iki šiol, aptarnaus UAB Kuršėnų komunalinis ūkis. Aikštelėse įrengti informaciniai stendai, kuriuose bus patalpinta pagrindinė ir gyventojams aktuali informacija, kaip rūšiuoti atliekas, todėl tikimasi, kad naudodamiesi naujais konteineriais, gyventojai atliekas rūšiuos dar geriau nei iki šiol.

Pastebima, kad Šiaulių rajono savivaldybės gyventojai, pagal bendrai surenkamus pakuotės, pakuotės atliekų ir antrinių žaliavų kiekį 2016-2019 metų laikotarpyje, užima antrąją vietą regione.

Atliekų surinkimas ir išvežimas iš pusiau požeminių atliekų surinkimo konteinerių bus vykdomas pagal viešai skelbiamą grafiką.

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro informacija

Savivaldybės archyvo nuotrauka


Vertinimas