Paslaugų
vertinimas


UAB Kuršėnų komunalinis ūkis,
Sodo g. 18, LT-81178 Kuršėnai, Lietuva
Tel. (8 41) 58 11 95
Įmonės kodas 175606358,
PVM mokėtojo kodas LT756063515 LR įmonių rejestras,
tvarkytoja –Valstybės įmonių Registrų centras.
Įmonė reg. 1990-11-16, Nr. 110214


Direktorius Vytautas Budrys
Vyr.finansininkė Lina Bertašienė,

elektroninis paštas : info@kursenai-ku.lt


Kuršėnų komunalinis ūkis yra uždaroji akcinė bendrovė. Įmonės steigėjas ir vienintelis akcininkas yra Šiaulių rajono savivaldybė.
Įmonė įkurta 1964 metais ir vadinosi Kuršėnų butų ir komunalinis ūkis. Įmonė teikė tik komunalinių atliekų surinkimo paslaugas. 1990 m. lapkričio mėnesį įmonė reorganizuota ir pervadinta Kuršėnų komunalinio ūkio UAB. 2008 metais Kuršėnų komunalinio ūkio UAB reorganizuojama (atskyrimo būdu). 2008 m. lapkričio 27 d. reorganizavus Gruzdžių komunalinio ūkio UAB buvo prijungta prie Kuršėnų komunalinio ūkio UAB. 2012 m. rugpjūčio 8 d. Kuršėnų komunalinio ūkio UAB buvo pervadinta į UAB Kuršėnų komunalinis ūkis. Nuo 2013 m. Šiaulių rajono savivaldybės administracijos pavedimu, UAB Kuršėnų komunalinis paskirtas daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) Programos įgyvendinimo administratoriumi Šiaulių rajone.
Bendrovė savo veikloje vadovaujasi įstatais, kurie yra pagrindinis teisinis dokumentas ir kitais Lietuvos Respublikos įstatymais.

Pagrindinis įmonės veiklos tikslas - užtikrinti Šiaulių rajono gyventojų, įstaigų, įmonių ir organizacijų poreikių tenkinimą komunalinių paslaugų srityje.
Pagrindinė įmonės veikla - atliekų surinkimas, tvarkymas, šalinimas, kelių, gatvių ir teritorijų priežiūra visais metų laikais, teritorijų valymas, želdinių sodinimas ir priežiūra, kapinių priežiūra, pirties ir turgaus paslaugos, beglobių gyvūnų reguliavimo tarnybos paslaugos ir kitos panašios paslaugos.

 

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ KURŠĖNŲ KOMUNALINIS ŪKIS.

Bendrovės veiklos tikslai - tenkinti privačius interesus, vystyti bendrovės veiklą, siekti maksimalaus bendrovės veiklos rentabilumo, pelno, aukštos kokybės produkcijos gamybos, paslaugų teikimo. Bendrovės veiklos objektai: elektros, dujų, garo ir karšto vandens tiekimas; vandens rinkimas, valymas ir paskirstymas, statyba; papildoma ir pagalbinė transporto veikla; nekilnojamasis turtas, nuoma ir kita verslo veikla; žemės ūkis ir susijusių paslaugų veikla; sausumos transportas, komunalinė ir privačių namų ūkių ir kita Lietuvos Respublikos įstatymų nedraudžiama veikla. Bendrovės teisinė forma - uždaroji akcinė bendrovė. Akcijos priklauso Šiaulių rajono savivaldybės tarybai.

Trumpas filmukas apie mus 

Mūsų turimi atestatai ir ISO sertifikatai.
UAB Kuršėnų komunalinio ūkio įstatai. Su jais galima susipažinti ČIA.

Vertinimas